Články: ARCHIV 1
Učební plány školního roku 2008/2009 [18.08.2008]

Učební plány určují kolik hodin se kterému předmětu v daném ročníku vyučuje. Číslo udává počet hodin vyučovaných danému předmětu týdně, zkratka udává jméno vyučujícího .... ( více zde )

Organizace školního roku 2008/09 [18.08.2008]

Organizace školního roku 2008/2009 .... ( více zde )

Jednání školské rady [18.08.2008]

Zápis z jednání Školské rady při Základní škole a mateřské škole Krouna .... ( více zde )

Seznam pomůcek pro žáky I. třídy a dalších tříd

Seznam pomůcek pro budoucí prvňáčky. Pro žáky dalších tříd žádné speciální školní pomůcky nejsou zapotřebí. Učebnice a sešity včetně případných sešitů pracovních žáci dostanou při první hodině toho kterého předmětu a pokud bude vyučující .... ( více zde )

Volby do školské rady [07.08.2008]

V závěru roku 2008 končí tříleté volební období školské rady při ZŠ a MŠ Krouna a proběhnou tak nové volby jejích členů. Podle volebního řádu školské rady vydaného zřizovatelem školy, tj, Radou Obce Krouna, dne 23.5.2005 je školská .... ( více zde )

Změna úplaty za školské služby v MŠ [03.08.2008]

Od 1.9.2008 dochází ke změně úplaty za školské služby - předškolní vzdělávání dítěte v MŠ. Nové ceny najdete .... ( více zde )

Nabídka odprodeje vyřazených počítačů [13.07.2008]

ZŠ a MŠ Krouna nabízí k odprodeji vyřazené osobní počítače podle seznamu se základními údaji v tabulce pod tímto příspěvkem .... ( více zde )

Přehled prospěchu za II. pololetí šk.r. 2007/08

Přehled obsahuje nejdůležitější vyučovací předměty .... ( více zde )

Škola v přírodě V. třídy [06.07.2008]

V letošním roce jsme se my - žáci páté třídy rozhodli vyměnit výlet na konci roku za školu v přírodě. A když i rodiče nám dali „své požehnání“, začaly přípravy. Konečně nastal den D – 26. 5. 2008 a celá třída odjela od naší krounské školy do Pastvin .... ( více zde )

Poslední zvonění IX. třídy [29.06.2008]

Ani v závěru letošního škol. roku nemohlo chybět poslední zvonění odcházejících žáků. Pásmo scének se letos celé točilo kolem kouzelného stroje času, který přenáší účinkující i diváky časem libovolným směrem. Pravda, někdy poněkud svérázně .... ( více zde )

Dividlo představilo novou pohádku [29.06.2008]

Školní divadelní soubor Dividlo připravil na závěr školního roku novou pohádku s názvem Strašpytel a krotitelka duchů. A jako v každé pohádce, nemohly ani zde chybět klasické pohádkové postavy a nadpřirozené bytosti. Představení vhodné jak pro nejmenší diváky .... ( více zde )

První den prodejní výstavy dětských výtvarných prací

V pátek 13. června byl zahájen 3. ročník prodejní výstavy dětských výtvarných prací a dětské keramiky. Výstava byla zahájena vernisáží a bohatým kulturním programem, jehož program si .... ( více zde )

Prodejní výstava dětských výtvarných prací a keramiky

ZŠ Krouna pořádá ve dnech 13. a 14. června 2008 (pátek a sobota) 3. ročník prodejní výstavy grafických prací a keramiky žáků prvního i druhého stupně školy, které vznikly v průběhu celého školního roku. Ke shlédnutí i k zakoupení za symbolické .... ( více zde )

Školní výlet IX. třídy a geologická exkurze [07.06.2008]

Ve dnech 3. a 5. června 2008 proběhl výlet žáků IX. třídy na jižní Moravu. První den žáci dojeli do do Popic, odkud pěšky přes Strachotín, kde se ubytovali a kam se večer i vrátili, došli do Dolních Věstonic (muzeum) a dále až na Dívčí hrad, který je dominantou .... ( více zde )

Školní výlet IV. a VI. třídy [06.06.2008]

Ve čtvrtek 22. května 2008 se vydaly IV. a VI. třída na školní výlet do hlavního města Prahy. Protože byl program velmi náročný, vyjížděli jsme od naší školy již o půl šesté ráno. Poté, co jsme se prodrali jako obvykle ucpanou Prahou, zahájili jsme naše putování .... ( více zde )

Změna úplaty za školské služby [06.06.2008]

Od 1.9.2008 dochází ke změně úplaty za školské služby - pobyt dítěte ve školní družině nebo účast na činnostech pořádaných školní družinou. Nové ceny najdete .... ( více zde )

Škola získala grant - pomožte nám získat i prémii

Naše škola se zapojila do grantového programu připraveného ČSOB a Poštovní spořitelnou. V jeho rámci jsme zpracovali a podali dva projekty - jeden zaměřený na podporu školního divadelního souboru a druhý na podporu vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. První z těchto projektu .... ( více zde )

Školní výlet VII. třídy [01.06.2008]

Ve dnech 28. - 30.5.2008 proběhl školní výlet žáků VII. třídy, letos směřovaný do Jeseníků. Počasí, na rozdíl od týdne před výletem, slibovalo skvělé podmínky a tak výlet mohl začít. První den měly děti na programu nejprve cestu vlakem do Ramzové, která se nachází na stejnojmenném .... ( více zde )

Stávka 9.6.2008 [24.05.2008]

Na základě stanoviska absolutní většiny pedagogických i provozních zaměstnanců základní školy se ZŠ Krouna připojuje k celostátní stávce zaměstnanců škol a školských zařízení, která se uskuteční dne 9.6.2008. V tento den bude základní škola pro žáky zcela uzavřena .... ( více zde )

Věříš si? - Dětský soutěžní den [17.05.2008]

Na pátek 16.5.2008 připravila naše škola pro žáky prvních až pátých tříd prvního stupně škol z Krouny, Svratoucha a Pusté Kamenice dětský soutěžní den s příznačným názvem Věříš si?
Jednotlivé školy si sestavily libovolný počet pětičlenných družstev (v každém byly
.... ( více zde )

Strana 38 z 39 << < 35 36 37 38 39 >