Školní výlet VI. třídy - Pardubice [26.06.2018]
Přidal Josef Kyncl, 26. červen 2018

Školní výlet VI. třídy - Pardubice

Protože na fotografie z výletu ještě stále čekáme, přinášíme alespoň textovou zprávu:

V pátek 8. 6. 2018 se vydala naše třída na výlet do Pardubic. Cesta rychle utekla a za chvíli jsme stáli v Pardubicích na nádraží. Nejdříve jsme navštívili v muzeu expozici:  Jak se žilo v pravěku aneb Proti proudu času. Nejprve jsme si vše prohlédli a odpovídali na otázky pana průvodce. Paní učitelka na nás byla pyšná, že jsme toho hodně věděli. Nakonec jsme si mohli vyzkoušet některá pravěká řemesla a práci archeologů. Poté jsme šplhali na Zelenou bránu, kde se nám naskytla úžasná podívaná na celé Pardubice. Následně jsme se přesunuli do parku na prolézačky a houpačky, abychom si odpočinuli a nabrali síly na závěrečnou část výletu. A pak nastala ta část, na kterou jsme se od začátku velice těšili. Zhruba 80 minut volného času v Afi Paláci Pardubice. Čas rychle utekl a nám nezbylo nic jiného, než se vrátit vlakem zase zpátky domů.

Aneta Bartošová