Dárečky ve školní družině [15.12.2015]
Přidal Josef Kyncl, 15. prosinec 2015

Do školní družiny přišel Ježíšek o pár dnů dříve

Přestože by Vánoce měly být především obdobím klidu a rozjímání, mají je zejména děti spojené s dárky a dárečky. A protože školní družinu navštěvují zejména mladší děti, nemůže vánoční atmosféra v podobě stromečku a samozřejmě i dárečků chybět ani zde.  A tak jako každoročně, i letos s určitým předstihem (aby si děti stihly s novými hračkami pohrát) do naší družiny přišel Ježíšek a přinesl dětem svou nadílku. Děti si pod vedením p. vychovatelky připravily krátké pásmo koled a písniček a potom již přišla řada na rozbalování. Letošní Vánoce ale měly děti v naší družině obzvláště bohaté - Ježíšek jim přinesl i velký interaktivní displej, který jim pomůže formou her a odpočinkových aktivit rozvíjet širokou škálu dovedností.

Lucie Kněžourová