Sportovní den I. stupně Věříš si? [13.06.2018]
Přidal Josef Kyncl, 13. červen 2018

Sportovní den I. stupně -  Věříš si?

V pátek 1. června 2018 slavily všechny děti Mezinárodní den dětí. Protože většina malých školáků miluje pohyb, připravily pro žáky prvního stupně jejich třídní učitelky atletické závody, které nazvaly „Věříš si ?“
Závody zahájil slavnostní nástup žáků první až páté třídy. Po něm, jako první, odstartovala štafeta družstev na 6 x 50 m. Následovaly další atletické disciplíny: vytrvalostní běh, hod na cíl, skok z místa, běh překážkovou dráhou a hod do dálky. Přestože teplota vzduchu šplhala na teploměru ke třicítce, všichni závodili s plným nasazením a nikdo se nešetřil. Děti si chtěly dokázat, že jsou zdatné, atletiku mají v krvi, a proto si věří.
Pochvalu si za své výkony zaslouží všichni závodníci, nejlepším patří naše gratulace za umístění na stupních vítězů.

Celkové pořadí
I. třída