Výlet VI. a VII. třídy do Brna
Přidal Josef Kyncl, 10. červen 2015

Výlet VI. a VII. třídy do Brna

V pátek 5.6.2015 se skoro celý druhý stupeň sešel v 7:30 hodin u školy, kde už stál náš objednaný autobus. Nasedli jsme do něho a vyrazili směr Brno, kam jsme po jedné malé zastávce dorazili asi v 9:45. V Brně jsme ušli pár desítek metrů a ocitli jsme se u VIDA centra, ve kterém  jsme měli na tři hodiny rozchod. Prošli jsme všechny exponáty a spoustu věcí jsme mohli i sami vyzkoušet. Následně nás autobus dovezl do obchodního centra Vaňkovka, ve kterém jsme měli hodinový rozchod pro zakoupení  jídla, popřípadě projití nějakých obchodů. Ve tři hodiny jsme vyrazili na cestu domů, při které jsme mohli v autobuse sledovat film, který nám pustil pan řidič. Zhruba v 17:30 jsme dorazili zpět ke škole, odkud už každý šel domů sám, nebo si ho vyzvedli jeho rodiče.

Text Pavlína Svatoňová; foto Mgr. Jitka Urbanová